Yol Arkdaşım 12. Bölüm
Ayla annesiyle ilgili büyük sırrı öğrenecek mi?
Kanal D’nin başrollerinde; Fikret Kuşkan, Nejat İşler, Mehmet Günsur, Erkan Can, Melisa Sözen, ve Vildan Atasever'in oynadığı Bıçak Sırtı dizisi gibi kaliteli aile dizilerinden olan başrolerinde Özge Özberk, Sinan Tuzcu ve Polat Bilgin'in rol aldığı Yol Arkadaşım 12. Bölümde Suat’ın aşk itirafı Ayla’yı bocalatır. Öte yandan Sertaç, Suat’ın, kızıyla ilgilenmesinden rahatsızdır.

Çarşamba’nın abisini bekleyen ev halkı ise, kendilerini bekleyen sürprizden habersizdir.
Soner nihayet Rana’nın gizli kapaklı işlerini öğrenir. Bu ilişki çıkmaz bir yola girmiş gibidir. Rıza ise arsaların hangi amaçla toplandığını öğrenir. Buna rağmen yoluna devam edecek midir?
Ayla ve Suat’ı bir yolculuk beklemektedir. Çarşamba’nın yakınlarını bulmak için İstanbul’a giderler. Ve Ayla onca zamandan sonra yuvasını dağıtan kadınla karşılaşır.
Hayatı ters yüz olmaya devam eden Ayla geçmişiyle ilgili bir sırrı hiç ummadığı bir anda öğrenecektir.

2 yorum:

Adsız dedi ki...

harika bir dizi..ee sonuçta çağan ırmak imzalı. özge özberk, polat bilgin, sinan tuzcu gibi oyuncular da eklenince pekişmiş de pekişmiş dizi...
başarılar

moskonosi dedi ki...

hep aynı ınsanların basarılarından söz edılmesı benı rahatsız edıyor dizide çok ıyı tıyatrocular var .mesela aysenıl hnm a bayılıyorum tanju hnm da oyle goncagül hnmda.çok basarılılar digerlerı sadece medyada popüler evt basrılılar ama saydıgım ısımler çok daha basrılılar hle aynesıl hnmın basrısına ulasmak ayrı bı sey ..........çok ıyı oynuyo dızıyı seyretme nedenı bıle desem bılmem kı olur mu